Siemens kavos virimo aparatuose įdiegtos pačios naujausios technologijos, leidžiančios mėgautis puikiu gėrimu. Tokie aparatai kaip „EQ7“  leidžia pagaminti geriausią kavą nuo pat pupelių skrudinimo iki vartojimo. Didžiausias patogumas, jog šie aparatai dirba tyliai ir greitai. Įdiegta vandens šildymo sistema „Senso Flow System“, leidžianti vandeniui sušilti greitai ir išsauganti tolygią temperatūrą, net jeigu gaminsi vieną kavos puodelį po kito. Yra keramikinis kavos malūnėlis „Silent Scream Drive“ su skirtingom malimo zonom, leidžiantis išgauti tokį aromatą, kurio tuo metu norisi. Itin subtilų kavos skonį padeda pasiekti virimo sistema „Aroma Pressure System“, nes yra ypatingas kavos ir vandens sąlytis. Kapucino gamybai pritaikytas pieno indas iš aliuminio. Pripylus pieno, šaltas jis išbūna kelias valandas. Pieno putų plakiklis ir ištekėjimo vamzdelis netrukdo reguliuoti kavos puodelių aukštį, tad juos galima pasirinkti ir didesnius, ir mažesnius. Vieno mygtuko paspaudimu galima pasigaminti ir machiato, ir kapucino kavą. Yra skystųjų kristalų ekranėliai, leidžiantys pasirinkti norimą kalbą.

siemens-TK76K572Kavos virimo aparatą Siemens TK76K572 galima įmontuoti tiesiog į baldus. Jo spaudimo slėgis – net 19 barų. Ypatinga kaitinimo sistema „Senso Flow System“ leidžia labai greitai pagaminti patį pirmą kavos puodelį. Pieno plaktuvas turi net keturis skyrius, tad  puta gaunasi ypatingai tiršta. Šiuo aparatu galima pasigaminti ypatingai stiprią „Aroma Double Shot“ kavą. Jei kavą geria keletas žmonių, kiekvienam puodeliui įmanoma nustatyti norimą skonį. Kavos temperatūrą pasirenkame, kokią norime – tam skirtos trys padalos. Malimo laipsnį irgi galima pasirinkti. Kokio rupumo kavos norime, tokią padalą (vieną iš keturių) nustatome. Vieno mygtuko paspaudimu galima pasigaminti iš karto du puodelius kavos – juodos ar espresso. Jei pagaminus kavą reikia keisti vandens filtrą, yra elektroninis įspėjimas. Integruotos valymo ir aparato nukalkinimo automatinės programos.

isbarstytos-kavos-pupelesUž Siemens kavos aparatus su naujausiomis technologijomis gali tekti sumokėti iki 6 tūkstančių litų, tačiau jeigu jums tai per brangu, „Siemens“ tuo ir naudingi, kad jų yra įvairiausių kainų. Siūlomas filtruotas kavos aparatas „TC86503“, nekainuojantis nei 500 litų. Vandens galima užsivirinti tiek, kad jo užtrektų 10-12 puodelių kavos  Ir šiuo aparatu galima nusistatyti laiką, per kurį išvirs jūsų norimas gėrimas – yra laikmatis su laikrodžiu. Kavos aromatui išgauti integruota „Aroma Sense Plus“ sistema. Galima virti kavą ir nedideliame vandens kiekyje, o aromatas nedings. Yra plieninis termosas su dangteliu, filtras, apsauga nuo lašėjimo.

Palyginti nebrangūs filtruoti Siemens kavos aparatai vadinami tiesiog kavavirėmis. Viena iš tokių – kavavirė „TC 86303“. Vandens tapa – 1,25 litro, du kaitinimo elementai palaiko optimalią vandens šilumos temperatūrą.  Yra laikmatis su atminties funkcija bei laikrodis.

Reklama